Cinar
  • Home
  • Genel
  • Kanal İstanbul Projesi’nin Halkın Katılım Toplantısı gerçekleştirilmiştir

Kanal İstanbul Projesi’nin Halkın Katılım Toplantısı gerçekleştirilmiştir


T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından; İstanbul ili, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy ilçeleri sınırları içerisinde gerçekleştirilmesi planlan “Kanal İstanbul” Projesi için yürürlükteki ÇED Yönetmeliği çerçevesinde çalışmalar Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş. tarafından bağımsız ve tarafsız bir şekilde yürütülmektedir. Söz konusu proje için hazırlanan ÇED Başvuru Dosyası çerçevesinde, ÇED Yönetmeliğinin 9.maddesi gereğince halkı yatırım hakkında bilgilendirmek, projeye ilişkin görüş ve önerilerini almak amacıyla 27.03.2018 tarihinde, Arnavutköy Yeni Belediye Binası Kültür Merkezi Toplantı Salonunda “Halkın Katılım Toplantısı” gerçekleştirilmiştir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza TANAS’ın açılış konuşmasını gerçekleştirdiği toplantıya; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Nevzat DÜZAĞAÇ, İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Av. Veli BÖKE, Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş. Genel Müdürü Mustafa ŞAHİN, Yüksel Proje A.Ş. Proje Müdürü Yaşat MUTLU ve ilgili resmi kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları yetkilileri ile vatandaşlar tarafından katılım sağlanmıştır.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza TANAS’ın açılış konuşmasının ardından katılımcılara Çınar Mühendislik Müşavirlik adına Proje Koordinatörü Bora ERDEM tarafından Proje kapsamında devam ÇED Süreci ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verilmiştir.

Toplantı proje kapsamında görüş ve önerilerin alındığı ve soruların cevaplandırıldığı soru-cevap bölümü ile tamamlanmıştır.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Sürdürülebilir Çevre

Sürdürülebilir Kalkınma

ÇINAR GRUP ŞİRKETLERİ
           

İletişim


Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş.

Adres : Bağlıca Mah. Çambayırı Cad. Çınar Plaza No:66/5 06790 Etimesgut / ANKARA
Tel. : 0 312 472 38 39
Faks : 0 312 472 39 33
e-posta : cinar@cinarmuhendislik.com
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Yetkili Danışman Firma

ÇED Yeterlik Belgesi,
Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi,
Kıyı Tesisleri Fizibilite Hazırlama Yeterlik Belgesi

Award 2011

ISO Kalite Belgeleri

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007

Copyright © 2015 Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş.